Scrolltop arrow icon
RO
RO flag icon
Mobile close icon
Acțiune
LinkedIn share icon
Novakid Invită Părinții să se Alăture Clubului Global al Părinților Activi
Novakid pentru părinți
Star icon
18.03.2022
Time icon 9 min
Comment icon 0 comentarii

Novakid Invită Părinții să se Alăture Clubului Global al Părinților Activi

Cuprins

Novakid cheamă toți părinții să se alăture comunității globale pentru a face o diferență în educație. În comunitatea globalizată a viitorului, Novakid se angajează să asigure succesul copiilor, la fel, ca toți părinții. Novakid a oferit deja la peste 500.000 de copii din aproape 50 de țări, posibilitatea de a-și dezvolta fluența în limba engleză, un instrument de comunicare vital pentru viitor.

Încă de la înființarea companiei, în 2017, Novakid se concentrează pe dezvoltarea de programe de limba engleză de înaltă calitate, oferite de profesori profesioniști și cu experiență, folosind tehnologii moderne și o abordare bazată pe date.

Vă invităm să ne ajutați să facem o diferență în educație și să deveniți membrii Clubului Părinților Activi Novakid!

Cum să deveniți un membru al Clubului Părinților Activi

Tot ce trebuie să faceți este să vă înscrieți la Novakid pentru un abonament de 3 luni pentru lecții de limba engleză sau un abonament pe termen scurt, pentru trei luni consecutive.

Toate familiile care s-au abonat la cursurile de limba engleză de la Novakid, pentru o perioadă de minim 3 luni, sunt eligibile pentru a participa la acest proiect.

Ce veți primi odată cu înscrierea în Clubul Părinților Activi

Pe lângă faptul că oferiți prietenilor și familiilor dvs. niște reduceri extraordinare, Novakid îi va recompensa economic pe toți părinții care doresc să facă parte din Clubul Părinților Activi. Veți fi plătit pentru eforturile pe care le depuneți pentru a extinde comunitatea Novakid și pentru a promova standardele înalte de predare a limbii engleze. Descoperiți toate beneficiile!

 1. Bonusuri de până la 60 RON pentru prieteni și familie.
  Echipa noastră vă va oferi un link de recomandare pe care îl puteți împărtăși cu familia și prietenii. Novakid va oferi un bonus de până la 60 RON atunci când vor face prima lor achiziție.
 2. Recompense în bani reali pentru recomandări de până la $20
  Novakid vă răsplătește atunci când invitați prietenii și familia! Ați putea câștiga până la $20 pentru fiecare recomandare care are ca rezultat o achiziție de lecții de limba engleză cu Novakid.
 3. Acces gratuit la ghiduri și formare profesională privind marketingul în social media
  Echipa de marketing Novakid vă va ajuta să promovați produsele și serviciile Novakid prin furnizarea de formațiuni și recomandări de marketing într-un newsletter lunar pentru membrii Clubului Părinților Activi. Veți învăța cum să creați reclame care să evidențieze beneficiile Novakid pe rețelele sociale, permițându-vă să vă creșteți potențialul de câștig prin intermediul rețelelor dvs.

Care sunt planurile de abonament în cadrul Clubului Părinților Activi?

Abonament Basic

 • Până la 50 de persoane recomandate, care cumpără orice abonament pentru lecții de engleză la Novakid
 • 60 RON bonus pentru recomandare
 • $10 pentru fiecare persoană invitată, care cumpără orice abonament de la Novakid

Abonament Gold

 • De la 51 la 99 de persoane recomandate, care cumpără orice abonament pentru lecții de engleză la Novakid
 • 60 RON bonus pentru recomandare
 • $10 pentru fiecare persoană recomandată, care cumpără un abonament de 12 săptămâni și $15 pentru cei care achiziționează un abonament de 24 săptămâni.

Abonament Diamond

 • Peste 100 de persoane recomandate, care cumpără orice abonament pentru lecții de engleză la Novakid
 • 60 RON bonus pentru recomandare
 • $15 pentru fiecare persoană recomandată, care cumpără un abonament de 12 săptămâni și $20 pentru cei care achiziționează un abonament de 24 săptămâni.

Alăturați-vă Clubului Părinților Activi și profitați de aceste oportunități exclusive pentru părinții Novakid!

Achiziționați un abonament de 12 săptămâni pentru lecții de engleză online la Novakid pentru copilul dvs. și deveniți membru al comunității noastre globale – Clubul Global al Părinților Activi Novakid!

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

S-ar putea să-ți placă
Novakid pentru părinți
23.11.2022
Time icon 6 min
Cum îți înveți copilul să se concentreze mai bine la școală și acasă?
Novakid pentru părinți
04.07.2022
Time icon 6 min
Cum să înveți să vorbești fluent în limba engleză?
Băiețel doarme cu ursulețul.
Novakid pentru părinți
13.04.2023
Time icon 6 min
Câte ore trebuie să doarmă un copil? 
Alegeți o limbă
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Folosim cookie-uri pentru a vă face mai convenabil să utilizați site-ul nostru. În timp ce vă aflați pe site, sunteți de acord să salvați fișierele cookie în browser.